IMOBA, a.s. se sídlem v Průhonicích u Prahy, společnost provozující zařízení Sokolovna Průhonice, Centrum pohybové medicíny, Restaurace Columna, Resort Čapí hnízdo a nově vzniklou čerpací stanici a restauraci PUMPA, hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pozici:

Recepční hotelového resortu

Recepční Resortu Čapí hnízdo

Staňte se součástí našeho týmu a zažijte práci v kouzelném prostředí jedinečného Resortu Čapí hnízdo.

Hledáme pohodovou a komunikativní hotelovou recepční se znalostí angličtiny.

Nástup je možný dle dohody a praxe na obdobné pozici vám určitě neuškodí.

Těšíme se na vaše životopisy.

Náplň práce

- zajištění bezproblémového chodu recepce
- check in, check out hostů
- komunikace s hosty
- zodpovědnost za hotovostní a bezhotovostní operace

Požadujeme

- znalost cizího jazyka
- spolehlivost

Nabízíme

- odpovídající platové ohodnocení
- personální stravu
- firemní benefity
- přátelský kolektiv

Pozice

- Jedná se o práci ve směnném provozu - krátký / dlouhý týden.
- Nástup IHNED

Informace o pozici

Místo pracoviště

1, 257 53  Olbramovice-Dvůr Semtín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Vzdělání není podstatné

Zadavatel

IMOBA, a.s.

Kontakt

IMOBA, a.s.