Společnost PENAM, a.s., pekárenská jednička na českém trhu, přijme do svého týmu nového kolegu nebo kolegyni na pozici:

Produktový manažer - Praha

Děláme pekařinu ve velkém a spoléháme se jeden na druhého. Jedině tak dokážeme každý den upéct pečivo pro každou pátou rodinu v zemi. Vedle výroby, expedice a logistiky ladíme do detailu i náš marketing a celé produktové portfolio. A Vy se do toho můžete pustit s námi.

Co bude Vaší prací:

• Dostanete na starost naše vybrané značky a produkty. A tím nemyslíme jen marketing. Budete mít možnost promluvit do celého řetězce od vývoje nových produktů, přes podporu prodeje, až po hledání obchodních příležitostí.
• Spolu se šéfem marketingu se nejdříve podíváte na pozici našich značek, na to, kam je chceme v dalších letech posunout a co to znamená pro celé produktové řady a jejich budoucnost.
• Pustíte se do řízení svěřených značek. Budete pracovat na vývoji nových produktů a jejich uvádění na trh. Budete pečovat o stávající produkty, postaráte se o vytváření marketingových strategií pro jednotlivé prodejní kanály, plánování a realizaci marketingových kampaní. A to se samozřejmě neobejde bez úzké spolupráce s celou řadou lidí ve firmě i s externími agenturami.
• Marketing nelze dělat bez pořádných dat, takže součástí Vaší práce bude i analýza prodejů, cenových map i monitoring konkurence. S tím Vám zase pomohou naši obchodníci.

Nebude toho málo, ale bude to rozhodně zajímavé.

S kým budete pracovat?

Martin bude Váš šéf. Má totiž na starosti marketing v Penamu i United Bakeries. Spolu budete řešit veškerá důležitá rozhodnutí i prioritizaci jednotlivých kroků. Zuzka a Adam jsou dalšími členy týmu, oba jsou zkušení a rádi pomohou. Často budete v kontaktu s marketingovým týmem United Bakeries, se kterým budete řešit sdílené úkoly. Kromě toho se budete potkávat i s našimi obchodníky, technology atd.

Jste to Vy?

• Máte alespoň 2 roky praxe v marketingu. Příjemně nás překvapíte, pokud máte už zkušenosti s oblastí FMCG.
• Zvládáte vedení projektů, nemáte problém převzít zodpovědnost a dodržovat termíny.
• Oceníme Vaši schopnost strategického myšlení.
• Neostýcháte se komunikovat v týmu i mimo něj, máte dobré komunikační a prezentační schopnosti.
• Nemusíte bravurně ovládat cizí jazyky, u nás si vystačíte s výbornou češtinou a základy angličtiny.
• A zvládneme to spolu i pokud nejste aktivním řidičem / řidičkou.

Spolehněte se, že pro Vás máme:

Zajímavou práci u jedničky na trhu, fajn kolegy a možnost růstu. Počítáme s tím, že Vám dáme prostor a individuální přístup. Kromě toho pro Vás máme po roce ve firmě týden dovolené navíc, příspěvek na penzijko a Multisportku, nejčerstvější pečivo přímo z pece a další benefity. Víc spolu probereme osobně.

Myslíte, že je to pro Vás to pravé? Ozvěte se nám. Pošlete nám svůj profesní životopis a budeme rádi za pár řádků, proč byste chtěl/a pracovat jako náš nový produkťák. Těšíme se na Vás.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pekařská 598/1, 155 00  Praha-Jinonice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, možnost občasné práce z domova, vlastní organizace náplně práce, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

 

Kontakt

Alexandra Čtvrtlíková