Společnost AGRI CS a.s. reprezentuje značky zemědělské techniky úrovně CASE IH a STEYR, které jsou na špici technologicky i v oblasti designu. Společnost je součástí AGROTEC Group, největšího dodavatele pozemní techniky v České a Slovenské republice.

Marketingový specialista - Hustopeče

Společnost AGRI CS hledá do svého pětičlenného marketingového týmu kreativní posilu, která pomůže ještě lépe zviditelnit značku CASE IH na českém trhu. Pokud máš alespoň malý zájem o techniku, rádi s tebou probereme detaily při kávě v našich moderních prostorách nedaleko Brna.

Co náš marketingový specialista dělá?

Připravuje kampaně pro podporu prodeje značky CASE IH, plánuje marketingové aktivity, pomáhá při zařizování eventů pro zákazníky (DOD, polní dny a výstavy), spravuje web a sociálních sítě (FB, Instagram, Youtube), tvoří prezentační materiály (reference, videa) apod.

Koho hledáme?

Šikovného člověka se zájmem o marketing a případně i zemědělství. V případě, že splňuješ obojí, máš skoro vyhráno. Ke své práci budeš také potřebovat psanou i mluvenou angličtinu (B1), zkušenosti s řízením automobilu, být kreativní a zapálený do práce. Nebráníme se ani absolventům.

Co nabízíme?

Na oplátku nabízíme možnost podívat se do zahraničí (na cestách se zákazníky i na výstavách a veletrzích), férový přístup, dobré finanční ohodnocení a spoustu benefitů, a především zajímavou práci.

Značky, které reprezentujeme – CASE IH a STEYR – jsou skutečně inovativní a na špici v oblasti technologií i designu. Jde o zemědělskou techniku, ale ne ledajakou!

Budeš mít velkou míru samostatnosti a příležitost formovat image značky s využitím těch nejmodernějších možností a trendů marketingu.

Současně se rádi budeme podílet na tvém rozvoji; produktová i rozvojová školení jsou pro nás samozřejmostí, také i firemní akce, teambuilding a široká nabídka benefitů formou kafeterie, kde si vybere opravdu každý.

Notebook, telefon či auto k pracovním cestám patří k věci, stejně jako moderní pracoviště v nově vybudovaných prostorách centra zemědělské techniky v Hustopečích nedaleko Brna.

Chceš mít dobrou práci, kde se cení kreativita? Ozvi se nám :-)
Budeme se těšit na osobní setkání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Hybešova 62/14, 693 01  Hustopeče-Hustopeče, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

AGRI CS a.s., člen AGROTEC Group

 

Kontakt

AGRI CS a.s., člen AGROTEC Group
Monika Chrástková