Agrofert, a.s. je největší skupina v českém a slovenském zemědělství, potravinářství a chemii.
V současné době hledáme do naší dceřiné společnosti Výkrm Třebíč, s.r.o., kolegu/kolegyni na pozici Operátor(ka) provozu líhně.

Operátor(ka) provozu – Líheň Chropyně

Hlavní náplň práce:

• Obsluha jednotlivých strojů a linky provozu
• Zajištění řádné desinfekce provozu, dodržování hygienických standardů
• Manipulace s vejci a živým materiálem
• Manipulace s těžkými vozíky

Požadujeme:

• Svědomitost
• Schopnost práce v týmu
• Nástup ihned

Nabízíme:

• Hlavní pracovní poměr
• Smlouva na dobu určitou, po zapracování na dobu neurčitou
• Firemní benefity: dovolená 5 týdnů, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné volání
• Zaměstnání ve stabilní ryze české společnosti

Informace o pozici

Místo pracoviště

Komenského 75, 768 11  Chropyně-Chropyně, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů

Požadované vzdělání

Vzdělání není podstatné