FARMTEC, a.s. patří mezi přední společnosti podnikající v oboru investic do živočišné výroby a obnovitelných zdrojů energie. V současné době máme na území ČR 4 oblastní ředitelství a dále 1 zahraniční dceřinou společnost.

Veškeré naše úsilí směřuje k tomu, abychom byli svým zákazníkům silným a stabilním partnerem a pro své zaměstnance důvěryhodným a motivujícím zaměstnavatelem.

Jsme součástí koncernu AGROFERT, a.s.

PROJEKTANT TECHNOLOGIÍ

Požadavky:

• SŠ nebo VŠ zemědělského nebo technického směru (ideálně technická fakulta zemědělské univerzity, strojní obor nebo zemědělský obor, nebo strojní obor ČVUT či VUT, případně obor stavební se zaměření na TZB)
• alespoň základní znalost polského jazyka
• znalost práce s AutoCAD 2D – je výhodou, nikoli podmínkou
• práce na PC s ovládáním MS Office – běžná uživatelská úroveň
• řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
• samostatnost, flexibilita, velmi dobré komunikační schopnosti, tah na branku
• ŘP B
• praxe není podmínkou, pozice je vhodná i pro absolventy

Náplň práce:

• příprava návrhu technologického projektu (projekt umístění technologií do zemědělských staveb - chov skotu, chov prasat)
• účast při jednání se zákazníkem v rámci realizace zakázky
• spolupráce s dalšími technologickými i stavebními projektanty
• dohled nad realizací zakázky

Nabízíme:

Nabízíme:
• stabilní zaměstnání v perspektivní společnosti
• dobré mzdové ohodnocení
• možnost profesního rozvoje
• zaměstnanecké výhody
• 25 dnů dovolené
• přátelský pracovní kolektiv

Informace o pozici

Místo pracoviště

Zámecká 218, 570 01  Litomyšl-Litomyšl-Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, občerstvení na pracovišti

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

FARMTEC a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Marcela Prchlíková