Společnost LIPRA PORK, a.s., se zabývá velkochovem prasat od jejich narození až po výkrm do porážkové hmotnosti. Společnost splňuje požadavky na moderní chov prasat a welfare zvířat. Tuto činnost společnost provozuje na farmách v Březině, Vlčkovice v Podkrkonoší, Kasalicích, Libichově, Libřicích, Lipci, Luštěnicích, Lužec nad Cidlinou, Skršíně, Štěpánovicích, Tišicích a Valovicích. Chov je postaven na dánském programu DanBred.

Ošetřovatel hospodářských zvířat (prasat) a údržbář - Lužec

Výkrmová farma v Lužci v okresu Hradec Králové přijme zaměstnance na pozici Ošetřovatel hospodářských zvířat

Co Vás čeká:
- opravy uvnitř stájí
- údržba venkovního areálu
- převoz zvířat uvnitř areálu
- přejímání zboží, především krmení
- údržba sil a krmné linky
- práce s výkrmovými prasaty ( naskladnění, vyskladnění, mytí hal..)
- pracovní doba od 6:00 do 14:30, 1x za tři týdny SO a NE

Požadujeme:

- vztah ke zvířatům
- řidičský průkaz skupiny B,T výhodou
- svářečský průkaz výhodou

Nabízíme:

- k základní mzdě je vyplácena pohyblivá složka mzdy podle výkonnosti
- zaměstnání v silné společnosti
- stálý pracovní poměr, dlouhodobé zaměstnání
- zaškolení
- 5 týdnů dovolené
- benefity: benefitní kartu na stravenky, pro příspěvek na zdraví, příspěvek na dovolenou nebo na Vánoce, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
Plat: 28000 - 33000,-Kč

Informace o pozici

Místo pracoviště

243, 503 62  Lužec nad Cidlinou-Lužec nad Cidlinou, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

28000-33000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

AGROFERT, a.s.

Kontakt

Milena Říhová