Společnost PENAM, a.s., pekárenská jednička na českém trhu, přijme do svého týmu nového kolegu nebo kolegyni na pozici:

INSPEKTOR-KA JAKOSTI ve mlýně / Vojkovice

Na srdci nám leží vysoká kvalita našeho pečiva, proto si sami meleme vlastní mouku. Na její kvalitu dohlíží, kromě jiných, také inspektor-ka jakosti. Jedno takové místo se nám bude uvolňovat ve mlýně ve Vojkovicích. Jde o práci od pondělí do pátku na stálé ranní směně.

Co přesně tato práce obnáší?

Jako náš inspektor či inspektorka jakosti budete dohlížet na dodržování kvality a předepsaných postupů. Pohlídáte správný průběh výrobní a hygienické praxe i sanitačních postupů. Čekají na vás také kontroly v rámci vstupních i výstupních zkoušek, dohled nad vedením záznamů v rámci systému kvality, spolupráce s externí laboratoří a vedení potřebné evidence. Budete zároveň vedoucí pro dvě kolegyně laborantky, pomůžete jim při řešení složitějších problémů například na příjmu nebo s výrobou, zajištěním servisu laboratorních přístrojů a podobně.

Co byste měl/měla mít a umět?

Nemělo by vám chybět ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání se zaměřením ideálně na potravinářství. U středoškoláka bychom chtěli, aby měl praxi v oboru na obdobné pozici. U vysokoškoláků také budeme rádi, když budete mít praxi, ale nezavíráme dveře ani čerstvým absolventům. Nejdůležitější ale je, abyste se vyznali v problematice systému řízení jakosti, v sytému HACCP a také v platné legislativě potravinářství. Určitě se neobejdete bez dobré uživatelské znalosti práce na PC, samostatnosti, pečlivosti a zodpovědného přístupu.

A co nabízíme?

Stabilitu a práci od pondělí do pátku na stálé ranní s flexibilním začátkem směny. Zázemí velké české firmy, možnost dalšího odborného růstu, vstřícné šéfy a přátelský kolektiv. Výplata vždy včas na účtu je u nás samozřejmostí. Stejně jako stravenky v hodnotě 120 Kč, po roce ve firmě týden dovolené navíc a příspěvek na penzijní připojištění, Multisportka a další benefity. Podrobněji to probereme u pohovoru.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Mlýnská 99, 667 01  Vojkovice-Vojkovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Kontakt

Alexandra Čtvrtlíková