Naše skupina už 30 let působí na trhu s pozemní technikou - prodáváme a servisujeme zemědělské a stavební stroje, ale také nákladní a osobní automobily. Náš záběr je opravdu široký. Pracuje u nás okolo tisíce zaměstnanců, působíme v celé České republice, na Slovensku i v Maďarsku.

Marketingový specialista

Teď hledáme kreativní posilu na plný úvazek, která pomůže ještě lépe zviditelnit jednu z našich značek - New Holland - na českém trhu. Pokud máš zkušenosti s marketingem a alespoň malý zájem o techniku, rádi s tebou probereme detaily.

Co náš marketingový specialista dělá?

Připravuje kampaně pro podporu prodeje značky New Holland, plánuje marketingové aktivity, pomáhá při zařizování eventů pro zákazníky (DOD, polní dny a výstavy), spravuje web a sociálních sítě (FB, Instagram, Youtube), tvoří prezentační materiály (reference, videa) apod. Často spolupracuje s interními grafiky a hodně komunikuje s externími dodavateli. Zodpovídá za marketingový rozpočet a umí vytvořit potřebné výkazy.

Koho hledáme?

Šikovného člověka se zájmem o marketing a případně i zemědělství. V případě, že splňuješ obojí, máš skoro vyhráno. Ke své práci budeš také potřebovat psanou i mluvenou angličtinu (B1), zkušenosti s řízením automobilu, být kreativní a zapálený do práce.

Co nabízíme ?

Na oplátku nabízíme opravdu zajímavou práci, férový přístup, dobré finanční ohodnocení a spoustu benefitů.
Současně se rádi se budeme podílet na tvém rozvoji; produktová i rozvojová školení jsou pro nás samozřejmostí, také i firemní akce, teambuilding a široká nabídka benefitů formou kafeterie, kde si vybere opravdu každý.
Notebook, telefon či auto k pracovním cestám patří k věci, stejně jako moderní pracoviště v nově vybudovaných prostorách centra zemědělské techniky v Hustopečích nedaleko Brna (30 km).
Sídlíme hned u sjezdu z dálnice.

Co je ještě důležité?

Budeš mít velkou míru samostatnosti a příležitost formovat image
značky s využitím těch nejmodernějších možností a trendů marketingu, s podporou našeho grafického oddělení a pěkným rozpočtem.
Značka New Holland reprezentuje zemědělskou techniku, ale ne ledajakou! Je skutečně inovativní a na špici v oblasti technologií i designu.
Více o značce a veškerém našem zázemí najdeš tady: www.eagrotec.cz/o-nas.

Chceš mít dobrou práci, kde se cení kreativita? Ozvi se nám :-)
Budeme se těšit na (online či osobní) setkání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Brněnská 12/74, 693 01  Hustopeče-Hustopeče, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, zahraniční pracovní cesty, vlastní organizace náplně práce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

AGROTEC Group

Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Kontakt

AGROTEC Group
Monika Chrástková