Společnost SPV Pelhřimov, a.s. je tradiční společnosti v oblasti velkochovu prasat. Jedná se o silného hráče na domácím trhu a stabilní společnost uvnitř většího koncernu. SPV Pelhřimov provozuje reprodukční farmy v Plevnici a v Miloticích u Kyjova a výkrmové farmy v Litohošti, Vyskytné, Velkých Němčicích, Velkém Karlově, Bojanovicích, Krhovicích a Miloticích. Hlavní sídlo společnosti je umístěno v Plevnici na Pelhřimovsku.

Zástupce vedoucího farma Vyskytná

Náplň práce

- Zodpovědný za provoz výkrmové farmy
- Zástup vedoucího farmy v jeho nepřítomnosti
- Vedení menšího kolektivu lidí
- Kontrola funkčnosti stájových technologií
- Asistence při veterinárních zákrocích
- Evidence zvířat, naskladňování a vyskladňování

Požadavky

- Chuť pracovat
- Předchozí praxe v oboru výhodou
- Znalost práce na PC (základní, MS Word, Excel)
- Zkušenosti s vedením lidí
- Komunikační dovednosti, flexibilita, samostatnost a zodpovědnost
- Týmový hráč
- Pečlivost, samostatnost
- Fyzická zdatnost

Nabízíme

Práce na HPP
- 5 týdnů dovolené
- Příplatky za práci v noci a o víkendu
- Odpovídající mzdové ohodnocení, motivační mzdový systém (prémie až 45% k základu)
- Široký balíček zaměstnaneckých benefitů
- Příspěvek na stravování
- Příspěvky na zdraví
- Příspěvky na dovolenou
- Zajímavou pracovní příležitost v koncernové skupině

Informace o pozici

Místo pracoviště

42, 393 01  Olešná-Plevnice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

23000-31000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

SPV Pelhřimov, a.s.

Kontakt

Nikol Cichá
Telefon: 775 867 699