Společnost ZZN Pelhřimov a.s. patří mezi nejvýznamnější obchodní společnosti působící v regionu Českomoravské Vysočiny a jižních Čech. Poskytuje široké spektrum činností zemědělské prvovýrobě a potravinářskému zpracovatelskému průmyslu.

LABORANTKA

Obchodní společnost ZZN Pelhřimov a.s. nabízí pracovní příležitosti
pro obsazení následující pracovní pozice:
LABORANTKA

Náplň práce?

rozbory obilovin a osiv, vedení provozní evidence ve výrobě osiv,
pomocné práce ve výrobě

Co od Vás požadujeme?

• SŠ vzdělání s laboratorním nebo zemědělským zaměřením
• odpovědný přístup k vykonávané práci
• pečlivost, přesnost, samostatnost a časovou flexibilitu
• řidičský průkaz sk. B

Co Vám nabízíme?

• pracovní příležitost v prosperující společnosti
• kvalitní zázemí moderní společnosti a příjemné pracovní prostředí
• široké spektrum zaměstnaneckých benefitů:
o stravenky
o sociální fond
o příspěvek na penzijní připojištění
o 5 týdnů dovolené
o další naturální benefity

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat.

Jsme součástí koncernu AGROFERT

Informace o pozici

Místo pracoviště

Hodějovická 2173, 393 01  Pelhřimov-Pelhřimov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

AGROFERT, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Marie Procházková