Společnost LIPRA PORK, a.s., se zabývá velkochovem prasat od jejich narození až po výkrm do porážkové hmotnosti. Společnost splňuje požadavky na moderní chov prasat a welfare zvířat. Tuto činnost společnost provozuje na farmách v Březině, Vlčkovice v Podkrkonoší, Kasalicích, Libichově, Libřicích, Lipci, Luštěnicích, Lužec nad Cidlinou, Skršíně, Štěpánovicích, Tišicích a Valovicích. Chov je postaven na dánském programu DanBred.

Venkovní pracovník / Údržbář Libřice u Hradce Králové

Reprodukční farma prasnic v Libřicích u Hradce Králové přijme zaměstnance na pozici: Venkovní pracovník/Údržbář

Co Vás čeká:
- opravy uvnitř stájí
- údržba venkovního areálu
- převoz zvířat uvnitř areálu
- obsluha spalovacího zařízení
- přejímání zboží, především krmení
- údržba sil na krmení
- pracovní doba od 6:00 do 14:30, 1x za tři týdny SO a NE

Co od Vás požadujeme:

- řidičský průkaz skupiny B,T
- osvědčení na VZV
- svářečský průkaz výhodou

Co nabízíme:

- k základní mzdě je vyplácena pohyblivá složka mzdy podle výkonnosti
- zaměstnání v silné společnosti
- stálý pracovní poměr, dlouhodobé zaměstnání
- zaškolení
- 5 týdnů dovolené
- benefity : stravenky, poukázky na zdraví, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
- náborový příspěvek po zkušební době až do výše 30.000,- Kč

Možnost ubytování :

- po dobu zkušební doby ubytování na farmě
- po ukončení zkušební doby, nebo i dříve, ve spolupráci s námi bude zajištěn pronájem bytu

Informace o pozici

Místo pracoviště

99, 503 44  Libřice-Libřice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

27000-30000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

AGROFERT, a.s.

Kontakt

Radka Hladíková
Telefon: 601 122 151