Společnost PENAM, a.s., lídr na trhu pečiva a pekárenských výrobků ve střední Evropě, přijme do svého týmu nového kolegu nebo kolegyni na pozici:

Referent/ka zpracování objednávek - Mariánské Lázně

Novou kolegyni či kolegu rádi přivítáme na oddělení objednávek v naší pekárně v Klimentově u Mariánských Lázní.

Co ta práce v praxi obnáší?

Čeká na Vás každodenní komunikace s našimi obchodními partnery a zákazníky. Od nich budete přijímat objednávky a předávat je do výroby. Povedete evidenci dodacích listů, faktur a další administrativu.

Co byste měl/a mít a umět?

Určitě by Vám nemělo chybět středoškolské vzdělání a alespoň základní znalost práce na PC. K tomu také komunikativnost, pečlivost a organizační schopnosti.

A co nabízíme?

Jistotu výdělku a mzdu 16.000-18.000 Kč vždy včas na účtu. Práci od pondělí do pátku na ranních směnách. K tomu vstřícné šéfy, dobrý kolektiv a zázemí úspěšné české firmy. Také nejčerstvější pečivo přímo z pece, stravenky, po roce ve firmě týden dovolené navíc a spoustu dalších benefitů. Více spolu probereme u pohovoru.

Proč to upéct zrovna s námi?

Děláme zodpovědnou práci, která má smysl, voní a kde přímo vidíte výsledky. V PENAMu totiž pečeme chleba pro každou pátou rodinu v republice. Každý rok investujeme do moderních technologií i do zázemí pro zaměstnance. V práci hrajeme v týmu, kde si navzájem věříme, protože jeden bez druhého to prostě neupečeme. Sázíme na inovace, jistotu, stabilitu a silné zázemí.
Těšíme se na vás!

Kontaktní osoba:
Jana Čápová
Klimentov 135, Velká Hleďsebe
Tel: 354 625 881, 721 968 837
E-mail: capovaj@penam.cz

Informace o pozici

Místo pracoviště

133, 353 01  Velká Hleďsebe-Klimentov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

16000-18000 Kč/měsíc

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

PENAM, a.s.

 

Kontakt

PENAM, a.s.
Nicol Červencová