Hledáte stabilní práci s množstvím benefitů?
A to navíc v úspěšné české firmě?
Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

Výzkumný ústav organických syntéz je největší výzkumná společnost pro oblast aplikované organické chemie a toxikologie v České republice, významný český výrobce kvalifikované chemie a meziproduktů pro farmaceutický průmysl.

VÝROBNÍ ŘEDITEL

Pracovní náplň

• Zodpovědnost za řízení výrobního úseku s 56 zaměstnanci
• Sestavování a optimalizace plánu výroby
• Návrh investic a akcí údržby výrobního úseku a zodpovědnost za jejich realizaci
• Spolupráce s ostatními úseky při realizaci zakázkových výrob
• Spolupráce při zákaznických auditech

Požadujeme

• VŠ vzdělání, praxe min. 5 let v řízení kolektivu pracovníků nejlépe v oblasti chemické nebo farmaceutické výroby
• Znalost příslušné legislativy
• Aktivní znalost AJ podmínkou
• Aktivní přístup, schopnost vést kolektiv pracovníků, odpovědnost, samostatnost, organizační a komunikační schopnosti
• Uživatelská práce na PC, MS Office

Nabízíme

• možnost osobního rozvoje
• možnost realizace vlastních myšlenek a zlepšení
• vzdělávání
• automobil pro osobní užívání
• mobilní telefon

Informace o pozici

Místo pracoviště

296, 533 54  Rybitví-Rybitví, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Požadované jazyky

Angličtina (výborná)

Zadavatel

Synthesia a.s.

Kontakt

Vita Korniienko
Semtín 103
530 02  Pardubice
Česká republika