Společnost PENAM, a.s., lídr na trhu pečiva a pekárenských výrobků ve střední Evropě, přijme do svého týmu nového kolegu nebo kolegyni na pozici:

DAŇOVÝ SPECIALISTA / Brno

Rádi bychom posílili náš tým účtárny na centrále v Brně.
Hledáme někoho s analytickým myšlením, smyslem pro detail a zodpovědným přístupem. Někoho, kdo si hravě poradí s daněmi a přípravou daňových stanovisek pro účetní, právní, nákupní a jiná oddělení společnosti.

Co bude naše nová kolegyně / kolega dělat?

Především připravovat podklady pro daňová přiznání k DPPO a poskytovat kolegům konzultace při řešení specifik k daňově uznatelným nákladům. Spolupracovat při daňových kontrolách a auditu, komunikovat s finančním úřadem, úzce spolupracovat s externími daňovými poradci. Je potřeba také zkalkulovat odložené daně nebo zpracovat rozbor nedaňových nákladů. Mezi další úkoly patří modelace a návrhy daňových optimalizací.

Co byste měl či měla mít a umět?

Nemělo by Vám chybět ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru, praktické zkušenosti v daňové oblasti a minimálně tříletá praxe na obdobné pozici. Zároveň je třeba mít znalost účetních operací (České účetní standardy, výhodou znalost IFRS). Uživatelská úroveň práce s MS Office (Excel, Word, Outlook) je samozřejmostí.

A co Vám můžeme nabídnout?

Především zajímavou a smysluplnou práci a za ní samozřejmě peníze vždy včas na účtu. Zázemí velké a úspěšné české firmy, prostor pro seberealizaci a možnost dalšího vzdělávání, určitou flexibilitu v pracovní době. Po roce ve firmě týden dovolené navíc, stravenky, nejčerstvější pečivo přímo z pece a další benefity. Podrobněji to probereme u pohovoru.

Proč to upéct zrovna s námi?

Děláme smysluplnou práci, která voní a kde přímo vidíte výsledky. V PENAMu totiž pečeme chleba pro každou pátou rodinu v republice. Sázíme na inovace, jistotu, stabilitu a silné zázemí.

Součást koncernu AGROFERT

Informace o pozici

Místo pracoviště

Cejl 504/38, 602 00  Brno-Zábrdovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

PENAM, a.s.

 

Kontakt

PENAM, a.s.
Andrea Pernicová