Společnost PENAM, a.s., lídr na trhu pečiva a pekárenských výrobků ve střední Evropě, přijme do svého týmu nového kolegu nebo kolegyni na pozici:

Účetní specialista SAP

SAP. Tři písmena, která hýbou celými firmami. I tou naší. Na oddělení účetnictví a daní rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni, který už má zkušenosti právě s tímto systémem a pomůže nás s jeho zaváděním a rozvojem.

Co Vás u nás čeká?

Pomůžete nám se zaváděním IS SAP – Finanční moduly (FI). Budete se podílet na definování a implementaci nových účetních procesů v SAP FI modulu, čeká Vás racionalizace již zavedených účetních procesů, spolupráce na testování a konzultace a interní školení uživatelů SAP FI. Budete se také podílet na doplňování zavedených procesů v SAP do směrnic účetního oddělení.

Jak si představujeme ideálního kandidáta či kandidátku?

Finanční moduly systému SAP zná velmi dobře, stejně jako české účetní standardy. Toto jsou pro nás nejdůležitější. Kromě toho umí dobře s Excelem a nechybí mu analytické a logické myšlení. Preferuje prostor pro samostatnost ve své práci a nedělá mu problém komunikovat i prezentovat kolegům. Za těmi je schopen vyjet služebním vozidlem na naše pekárny a mlýny po Česku a Slovensku.

Co za to?

Samozřejmě zajímavou práci a za ní peníze. Také flexibilní pracovní dobu, zázemí velké a úspěšné potravinářské firmy, odborný rozvoj, po roce ve firmě týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, nejčerstvější pečivo a další benefity. Víc spolu probereme u pohovoru.

Proč to upéct zrovna s námi?

Děláme zodpovědnou práci, která má smysl a voní. V PENAMu totiž pečeme chleba pro každou pátou rodinu v republice. Každý rok investujeme do moderních technologií i do zázemí pro zaměstnance. Sázíme na inovace, jistotu, stabilitu a silné zázemí.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Cejl 504/38, 602 00  Brno-Zábrdovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

PENAM, a.s.

 

Kontakt

PENAM, a.s.
Andrea Pernicová