OLMA, a.s. je ryze česká společnost se závody v Olomouci a Zábřehu na Moravě. Patří mezi přední výrobce čerstvého mléka, jogurtů, kysaných mléčných výrobků, dezertů, smetany, másla, rostlinných tuků a sušeného mléka. Firma zpracovává syrové kravské mléko v jednom z nejmodernějších provozů na výrobu mlékárenských výrobků v ČR, jako první u nás zahájila výrobu BIO produktů. Své výrobky prodává kromě České republiky také na Slovensku, v Maďarsku a Polsku.

V současné době rádi přivítáme nového kolegu nebo novou kolegyni pro olomoucký závod na pozici:

Prodavač/prodavačka do podnikové prodejny OLMA

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

- prodej výrobků OLMA a doplňkového zboží
- manipulace se zbožím

Co by měl/a splňovat ideální uchazeč/ka?

- vyučení v oboru prodavač výhodou
- zkušenost s prací s pokladnou
- zkušenost s prací s lidmi
- být komunikativní
- příjemné vystupování
- odolnost vůči stresu

Co Vám můžeme nabídnout?

- práci na plný úvazek 37,5 hodin/týden (provoz prodejny po - pá od 7.00 do 16.30)
- základní mzdu 15 100Kč + měsíční prémie ve výši 5 až 7 tisíc
- zázemí stabilní společnosti
- nástup dle vzájemné dohody, ideálně co nejdříve
- 25 dnů dovolené
- pololetní bonusy
- příspěvek na dopravu do zaměstnání ve výši 200 - 1 000Kč dle vzdálenosti bydliště
- dotované závodní stravování (menu za 29Kč)
- po roce zaměstnání příspěvek na penzijní připojištění ve výši 500Kč/měsíc a Flexi Pass

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pavelkova 597/18, 779 00  Olomouc-Holice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

20000-22000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

OLMA, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

OLMA, a.s.
Kateřina Nováková
Telefon: 602 714 674