Společnost PENAM, a.s., lídr na trhu pečiva a pekárenských výrobků ve střední Evropě, přijme do svého týmu nového kolegu nebo kolegyni na pozici:

Provozní elektrikář s příspěvkem 20.000 Kč - Mariánské Lázně

Aby vše fungovalo jak má, neobejdeme se bez práce našich kolegů elektrikářů. Jsou to oni, kdo pomáhá udržovat naše stroje ve formě a patří jim za to velký dík. Ne všude ale máme elektrikářů tolik, kolik bychom potřebovali. Jedno volné místo je třeba v Klimentově u Mariánských Lázní.

Co to v praxi znamená?

Zkontrolujete, zapojíte a seřídíte naše mašiny. Budete provádět preventivní kontroly, aby vše fungovalo, jak má. Když se něco rozbije, tak to opravíte dle kvalifikace vyhlášky 50/78 Sb. a spolu s kolegy se budete střídat ve třísměnném provozu.

Co byste měl mít a umět?

Nemělo by Vám chybět středoškolské vzdělání v oboru elektrikář nebo elektronik a příslušné zkoušky dle §6 vyhlášky 50/78 Sb. Měl byste mít také praxi v oboru, být samostatný, pečlivý a umět si poradit.

A co nabízíme?

Po zapracování mzdu 27 000 – 30 000,- Kč a k tomu náborový příspěvek 20 000 Kč. Především ale práci co má smysl, jistotu výdělku a výplatu vždy včas na účtu. Samozřejmostí je kvalitní vybavení a prostor pro další vzdělávání. Spolehněte se, že pro Vás budeme mít také stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, vstřícné šéfy, po roce ve firmě týden dovolené navíc, nejčerstvější pečivo přímo z pece a další benefity. Víc spolu probereme u pohovoru.

Proč do toho jít zrovna s námi?

Děláme zodpovědnou práci, která má smysl, voní a kde přímo vidíte výsledky. V PENAMu totiž pečeme chleba pro každou pátou rodinu v republice. Každý rok investujeme do moderních technologií i do zázemí pro zaměstnance. V práci hrajeme v týmu, kde si navzájem věříme, protože jeden bez druhého to prostě neupečeme. Sázíme na inovace, jistotu, stabilitu a silné zázemí.

Místo výkonu práce: Pekárna Klimentov
Nástup možný ihned
Součást koncernu AGROFERT

Kontaktní osoba:

Jana Čápová
Tel: 354 625 881, 721 968 837
E-mail: capovaj@penam.cz

Informace o pozici

Místo pracoviště

133, 353 01  Velká Hleďsebe-Klimentov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

24000-30000 Kč/měsíc

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

PENAM, a.s.

 

Kontakt

PENAM, a.s.
Nicol Červencová