Společnost AGROTEC a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

Marketingový specialista osobních vozů

O společnosti AGROTEC:

Společnost AGROTEC a.s., jeden z nejvýznamnějších dodavatelů zemědělské, stavební a dopravní techniky pro Českou a Slovenskou republiku, hledá pro rozšíření týmu vhodného uchazeče na pozici marketingového specialisty pro značky Škoda a KIA.

Náplň práce, která Vás čeká:

• Příprava a realizace marketingového plánu jednotlivých značek
• Odpovědnost za přípravu a realizaci media plánu, PR aktivit
• Odpovědnost za rozpočet marketingového plánu vč. výkaznictví
• Dohled nad dodržováním brand manuálu značek ŠKODA a KIA
• Úzká spolupráce s autosalony AGROTEC – realizace akcí a kampaní
• Zajištění komplexní marketingové podpory autosalonů (příprava POS materiálů, marketingové akce)
• Péče o firemní weby ( znalost redakčního systému Kentico výhodou )
• Podpora pro interní/externí komunikaci k zákazníkům
• Mapování trhu a získávání informací o konkurenci, inovacích v oboru apod.
• Příprava a realizace účasti na výstavách a eventech
• další administrativní práce spojené s pozicí

Požadavky, které na Vás máme:

• Praxe v marketingu podmínkou
• Orientace trhu automotive výhodou
• Zájem o automobilní průmysl podmínkou
• Středoškolské vzdělání ukončené maturitou
• ŘP sk. B
• Znalost práce na PC
• Samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost, důvěryhodnost
• Kreativita, velmi dobré komunikační schopnosti

Co Vám za to nabízíme?

• Náročnou, ale zajímavou práci v perspektivní společnosti
• Vzdělávací kurzy a školení
• Možnost kariérního růstu a seberealizace
• Mnoho zajímavých zaměstnaneckých benefitů, mezi které patří týden dovolené navíc, příspěvky na dovolenou či stravování
• Kafetérie
• Příspěvek na penzijní připojištění

Jak získat tuto práci?

Pošlete nám svůj životopis a pár vět, proč Vás tato pozice zaujala.
Budeme se těšit na setkání s Vámi!

Informace o pozici

Místo pracoviště

Brněnská 12/74, 693 01  Hustopeče-Hustopeče, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na vzdělání, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

AGROFERT, a.s.

Kontakt

Eva Man