Společnost Primagra, a.s. Milín, zabývající se obchodem se zemědělskými komoditami, výrobou krmných směsí a poradenstvím, hledá vhodného kandidáta/ku na uvedenou pozici

Elektrikář

Pracovní náplň:

Kontrola, seřizování, údržba a opravy veškerého elektrického zařízení v naší divizi v Domažlicích.

Požadujeme:

• Osvědčení dle vyhl. č. 50/1978 Sb.
• Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

• Zázemí prosperující a stabilní firmy s více než stoletou tradicí
• 25 dní dovolené
• Stravenky
• Příspěvek na dovolenou, vánoční příspěvek
• Příspěvek na penzijní a životní spoření
• Příspěvek na dojíždění
• Pravidelné školení odborné způsobilosti

Informace o pozici

Místo pracoviště

Masarykova 523, 344 01  Domažlice-Bezděkovské Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Kontakt

Lucie Jindřichová
Telefon: lucie.jindrichova@primagra.cz, 605 206 066