Hledáte stabilní práci s množstvím benefitů?
A to navíc v úspěšné české firmě s téměř stoletou tradicí?
Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ROZVODY ENERGIÍ

Pracovní náplň

• zodpovědnost za provádění provozních manipulací na elektrických rozvodech všech napětí
• řešení poruchových stavů v energetických rozvodech, vyhodnocování následků včetně návrhů na opatření
• spolupráce s dispečinkem veřejné energetiky na VVN
• vedení technologů elektro a potrubních rozvodů a směnových manipulantů elektroenergetiky
• navrhování, posuzování a schvalování technických řešení pro VVN, VN a NN rozvody elektrické energie, NT a VT páry, zemního plynu, dusíku a stlačeného vzduchu
• navrhování a schvalování způsobů měření na rozvodech energií všech druhů
• vystavování příkazů „B“
• energetické a ekonomické výpočty v rozvodech energií
• práce s projektovou dokumentací energetických zařízení
• vypracování podkladů a návrhů v oblasti správy, údržby, rozvoje a obnovy energetických rozvodů
• sestavování plánů obnovy zařízení energetických rozvodů
• zodpovědnost za technickou oblast práv a povinností distributora energií
• vedení příslušné provozní, legislativní a technické dokumentace

Požadujeme

• VŠ vzdělání v elektroenergetice, specializace silnoproud
• dobrý zdravotní stav - způsobilost pro práci v průmyslu
• osvědčení §8 (řízení provozu) nad 1000V podle Vyhlášky 50/78 Sb.
• znalost práce na PC (MS Office)
• řidičský průkaz sk. B
• komunikativnost, flexibilitu, psychickou odolnost, odpovědnost
• vysokou míru samostatnosti a odpovědnosti v rozhodování

Nabízíme

• jistota stabilního zaměstnání v prosperující společnosti
• vysoký podíl kmenových zaměstnanců (99,7 %)
• příspěvek zaměstnavatele na firemní benefity až 32.000 Kč/ ročně
• teplé obědy za 19 Kč (v ceně: hlavní jídlo, polévka, dezert/ salát)
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na penzijní připojištění až do 800 Kč/ měsíc
• Cafeterie ve výši 3.000 Kč/rok na benefity z široké nabídky dle vlastní volby
• zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké
• zvýhodněné rekondiční a zážitkové pobyty
• zvýhodněné ceny produktů skupiny AGROFERT, a. s.
• zaměstnanecké akce a další atraktivní benefity
• možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, odborného vzdělávání a další)

Informace o pozici

Místo pracoviště

103, 530 02  Pardubice-Semtín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Čínština (výborná)

Zadavatel

Synthesia, a.s.

Kontakt

Mgr. Lucie Bulušková
Semtín 103
530 02  Pardubice
Česká republika