Společnost AGRI CS a.s., významný dodavatel zemědělských strojů CASE a STEYR, která je součástí skupiny AGROTEC GROUP, největšího dodavatele zemědělské techniky pro Českou a Slovenskou republiku, hledá kandidáta na pozici:

Mechanik - diagnostik zemědělských strojů | Přeštice

O společnosti AGRI CS, a.s.

Společnost AGRI CS a.s. reprezentuje značky světové třídy CASE IH a STEYR, které jsou na špici technologicky i v oblasti designu. Pro tyto stroje zabezpečuje také servisní služby.

Náplň práce

• Servis a opravy zemědělských strojů CASE
• Diagnostika a opravy elektronických závad a navigací
• Práce ve špičkově vybaveném servisním centru i na výjezdech k zákazníkovi
• Předprodejní příprava nových strojů

Co požadujeme?

• Vzdělání technického směru – zaměření na opravy zemědělských strojů nebo automobilů
• Praxe v opravárenství aut nebo strojů
• Schopnost provádět diagnostiku, hledat a odstraňovat závady
• Znalost práce na PC
• Pasivní znalost anglického jazyka (není podmínkou)
• ŘP skupiny B podmínkou, T výhodou
• Komunikativnost, zodpovědnost a pozitivní přístup k zákazníkům

Co nabízíme?

• Platové ohodnocení podle odvedené práce
• Stravenky, dovolená navíc, příspěvek na penzijní připojištění a další výhody (program Benefit plus, zaměstnanecké slevy, Makro karta, Sphera karta, slevy na zájezdy, volání, pojištění ... )
• Možnost získat speciální průkazy (např. svářečský)
• Atraktivní práci na nejmodernějších strojích, kontakt se špičkovou technikou
• Vynikající dílenské zázemí, vybavené servisní centrum, kvalitní pracovní oděv, systém praní
• Možnost konzultovat opravy s technickou podporou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Hlávkova 1218, 334 01  Přeštice-Přeštice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

30000-40000 Kč/měsíc

Benefity

Mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na vzdělání

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

AGROTEC Group

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Monika Chrástková