Společnost AGROTEC a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

Přijímací technik - servis ZT New Holland

O společnosti AGROTEC, a.s.

Společnost AGROTEC a.s. je dodavatelem pozemní techniky. Reprezentuje i zemědělskou techniku značky New Holland, která je na špici technologicky i v oblasti designu. Pro tuto značku zabezpečuje prodej a také servisní služby.

Náplň práce

- Příjem strojů do opravy nebo k servisní kontrole
- Stanovení rozsahu a termínu opravy včetně předpokládaných nákladů na opravu
- Komunikace se zákazníkem o průběhu opravy
- Předání stroje po opravě nebo po servisní kontrole
- Administrace a logistika zakázek
- Zadávání práce mechanikům

Co požadujeme?

- SŠ vzdělání technického směru, nejlépe automobilní
- ŘP sk. B, T – podmínkou,
- Práce na PC (MS Office, Internet)
- Orientace v katalogu náhradních dílů
- Výhodou zkušenosti s logistikou, zákaznickým servisem, praxe v jednání s lidmi
- Organizační schopnosti, logické myšlení a zdravý úsudek

Co nabízíme?

- Zajímavou a náročnou práci s motivujícím finančním ohodnocením
- Přímý kontakt s nejmodernější technikou, návštěvy ve výrobních závodech, odborná školení, možnost konzultací s pracovníky technické podpory
- Možnost osobního rozvoje a vzdělávání, cílená rozvojová školení
- Širokou škálu firemních benefitů, mezi které patří např. příspěvky na dovolenou, penzijní připojištění, jazykové kurzy; 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké slevy apod.
- Zázemí stabilní a úspěšné společnosti, která je na trhu bezmála 30 let

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jamská 2435/3, 591 01  Žďár nad Sázavou-Žďár nad Sázavou 1, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Auto i pro soukromé účely, příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

AGROTEC Group

Kontakt

Monika Chrástková