Společnost PENAM, a.s., lídr na trhu pečiva a pekárenských výrobků ve střední Evropě, přijme do svého týmu nového kolegu nebo kolegyni na pozici:

ÚČETNÍ / Mariánské Lázně

Do naší pekárny v Klimentově hledáme posilu na pozici účetní.

Co Vás u nás čeká?

Budete mít na starosti vedení účetnictví v souladu s příslušnými zákony a interními postupy a evidenci DPH. S tím souvisí pochopitelně odpovědnost za včasné vyhotovení podkladů pro kolegyně účetní na naší centrále. Na Vás bude provádění účtování v rámci svěřeného provozu - tedy naší pekárny v Klimentově. Kromě toho budete vyhotovovat a účtovat faktury a vnitrofaktury, kontrolovat a účtovat ostatní doklady. Dále Vás čeká spolupráce na fyzické inventarizaci majetku a zásob.

Co byste měl/a mít a umět?

Nemělo by Vám chybět středoškolské vzdělání s maturitou. Pokud již máte praxi na obdobné pozici, budeme rádi. Pokud zatím ne, určitě je nutná velmi kvalitní teoretická znalost účetnictví. Neobejdete se bez znalosti zákonů o účetnictví a daňových zákonů. Budete potřebovat také dobrou znalost práce s MS Office (Excel, Word, Outlook), pečlivost a spolehlivost.

A co Vám můžeme nabídnout?

Především zajímavou a smysluplnou práci a za ni samozřejmě peníze vždy včas na účtu. Fajn kolektiv, práci od pondělí do pátku a žádnou velkou rutinu. Kromě toho také zázemí velké české společnosti, stravenky, po roce ve firmě týden dovolené navíc, nejčerstvější pečivo přímo z pece a další benefity. Podrobněji to probereme u pohovoru.

Proč to upéct zrovna s námi?

Děláme smysluplnou práci, která voní a kde přímo vidíte výsledky. V PENAMu totiž pečeme chleba pro každou pátou rodinu v republice. Sázíme na inovace, jistotu, stabilitu a silné zázemí.

Těšíme se na Vás!

Informace o pozici

Místo pracoviště

133, 353 01  Velká Hleďsebe-Klimentov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

PENAM, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Kontakt

PENAM, a.s.
Andrea Pernicová