Hledáte stabilní práci s množstvím benefitů?
A to navíc v úspěšné české firmě s téměř stoletou tradicí?
Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

MZDOVÝ ANALYTIK

Pracovní náplň

• aplikace obecných mzdových zásad a předpisů na konkrétní podmínky organizace – základní mzdové výpočty jako podklad pro strategii firmy
• zpracování a tvorba průzkumů, analýz a manažerských reportů v oblasti mezd, reporting výsledků
• vedení mzdové evidence, statistik a výkazů,
• poskytování konzultací manažerům ohledně individuálních mzdových úprav;
• spoluúčast při přípravě politiky odměňování a mzdového systému, identifikace problémových oblastí;
• spolupráce při přípravě a tvorbě rozpočtu mzdových nákladů (plánu mezd),
• vyhodnocování mzdových podmínek a prémiových ukazatelů (EXCEL);
• sledování legislativních změn v oblasti mezd a pracovně-právní problematiky;
• příprava, tvorba a realizace systému odměňování společnosti, správa a administrace (vnitřních) předpisů, interpretace zavedených pravidel
• komunikace s vedením společnosti, personálním oddělením a mzdovou účtárnou
• příprava podkladů pro mzdovou účetní a kontrolní činnost

Požadujeme

• SŠ, VŠ vzdělání ekonomického zaměření výhodou, nikoliv podmínkou
• vynikající úroveň práce s informacemi
• nadstandardní uživatelská znalost práce na PC – především MS EXCEL
• analytické myšlení; strategické myšlení, numerická způsobilost, samostatnost
• velmi dobrá orientace v rozsáhlých podkladech, práce s větším množstvím dat
• aktivní přístup a pečlivost
• výhodou je praxe na obdobné pozici

Nabízíme

  • jistota stabilního zaměstnání v prosperující společnosti
  • vysoký podíl kmenových zaměstnanců (99,7 %)
  • příspěvek zaměstnavatele na firemní benefity až 32.000 Kč/ ročně
  • teplé obědy za 19 Kč (v ceně: hlavní jídlo, polévka, dezert/ salát)
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění až do 800 Kč/ měsíc
  • Cafeterie ve výši 3.000 Kč/rok na benefity z široké nabídky dle vlastní volby
  • zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké
  • zvýhodněné rekondiční a zážitkové pobyty
  • zvýhodněné ceny produktů skupiny AGROFERT, a. s.
  • zaměstnanecké akce a další atraktivní benefity
  • možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, odborného vzdělávání a další)

Informace o pozici

Místo pracoviště

103, 530 02  Pardubice-Semtín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

Synthesia, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Mgr. Lucie Bulušková
Semtín 103
530 02  Pardubice
Česká republika