Společnost PENAM, a.s., lídr na trhu pečiva a pekárenských výrobků ve střední Evropě, přijme do svého týmu nového kolegu nebo kolegyni na pozici:

Inspektor-ka jakosti / České Budějovice

Při výrobě používáme osvědčené postupy a receptury. Na srdci nám totiž leží vysoká kvalita našeho pečiva. Právě na správné postupy a vysokou kvalitu dohlíží naši inspektoři jakosti. Jedno takové místo se nám bude dočasně uvolňovat v pekárně v Českých Budějovicích.

Co přesně práce inspektorky jakosti obnáší?

Jako náš inspektor či inspektorka jakosti budete dohlížet na dodržování kvality výrobků a předepsaných postupů. Pohlídáte správný průběh výrobní a hygienické praxe i sanitačních postupů. Čekají na Vás také kontroly v rámci vstupních i výstupních zkoušek, dohled nad vedením záznamů v rámci systému kvality, spolupráce s externí laboratoří a vedení potřebné evidence.

Co byste měl/měla mít a umět?

Nemělo by Vám chybět ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání. U středoškoláka bychom chtěli, aby měl alespoň 3 roky praxe v oboru. U vysokoškoláků také budeme rádi, když budete mít praxi, ale nezavíráme dveře ani čerstvým absolventům. Nejdůležitější je, abyste se vyznali v problematice systému řízení jakosti, v sytému HACCP a také v platné legislativě ohledně potravinářství. Základní znalost práce na PC, samostatnost, pečlivost a spolehlivost u této pozice tak nějak předpokládáme.

A co nabízíme?

Zázemí velké úspěšné české firmy, možnost dalšího vzdělávání, vstřícné šéfy a přátelský kolektiv. Práci od pondělí do pátku. Pracovní smlouvu na dobu určitou po dobu mateřské a rodičovské dovolené naší kolegyně. Po roce ve firmě týden dovolené navíc, stravenky, nejčerstvější pečivo přímo z pece a další benefity. Podrobněji to probereme u pohovoru.

Proč to upéct zrovna s námi?

Děláme smysluplnou práci, která voní a kde přímo vidíte výsledky. V PENAMu totiž pečeme chleba pro každou pátou rodinu v republice. Sázíme na inovace, jistotu, stabilitu a silné zázemí.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Vrbenská 1070/10, 370 06  České Budějovice-České Budějovice 5, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

PENAM, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Kontakt

PENAM, a.s.
Andrea Pernicová