Hledáte stabilní práci s množstvím benefitů?
A to navíc v úspěšné české firmě s téměř stoletou tradicí?
Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

Specialista energetických sítí

Pracovní náplň

návrhy technických řešení pro rozvody energií
aktivní práce s projektovou dokumentací elektrických zařízení
vypracování podkladů a návrhů v oblasti správy, údržby, rozvoje a obnovy elektro zařízení
participace na sestavování plánu obnovy elektro zařízení
vedení příslušné provozní a technické dokumentace

Požadujeme

VŠ vzdělání v elektro. oborech, specializace na silnoproud
dobrý zdravotní stav - způsobilost pro práci v průmyslu
znalost legislativy (vyhláška 50/78 Sb.)
základní znalost AJ
znalost práce na PC (MS Office)
řidičský průkaz sk. B
komunikativnost, flexibilitu, psychickou odolnost, odpovědnost
vysokou míru samostatnosti a odpovědnosti při realizaci firemních cílů
práce vhodná pro absolventy

Nabízíme

jistota stabilního zaměstnání v prosperující společnosti
vysoký podíl kmenových zaměstnanců (99,7 %)
příspěvek zaměstnavatele na firemní benefity až 32.000 Kč/ ročně
teplé obědy za 19 Kč (v ceně: hlavní jídlo, polévka, dezert/ salát)
5 týdnů dovolené
příspěvek na penzijní připojištění až do 800 Kč/ měsíc
Cafeterie ve výši 3.000 Kč/rok na benefity z široké nabídky dle vlastní volby
zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké
zvýhodněné rekondiční a zážitkové pobyty
zvýhodněné ceny produktů skupiny AGROFERT, a. s.
zaměstnanecké akce a další atraktivní benefity

Informace o pozici

Místo pracoviště

296, 533 54  Rybitví-Rybitví, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

40000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, možnost studijního volna

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

Synthesia, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Mgr. Lucie Bulušková
Semtín 103
530 02  Pardubice
Česká republika