Společnost AGRI CS a.s., významný dodavatel zemědělských strojů CASE a STEYR, která je součástí skupiny AGROTEC GROUP, největšího dodavatele zemědělské techniky pro Českou a Slovenskou republiku, hledá kandidáta na pozici:

Prodejce zemědělské techniky I Plzeňský kraj

O společnosti AGRI CS, a.s.

Společnost AGRI CS a.s. reprezentuje značky světové třídy CASE IH a STEYR, které jsou na špici technologicky i v oblasti designu. Pro tyto stroje zabezpečuje prodej a také servisní služby.

Náplň práce

- Vyhledávání obchodních příležitostí ve svěřeném regionu - okresy Plzeň jih, Domažlice, Klatovy
- Technická, cenová a formální příprava nabídek, jednání se zákazníky
- Práce s databází zákazníků
- Sledování vývoje, trendů, novinek, konkurence v odvětví
- Spolupráce při marketingových aktivitách (účast na veletrzích, CASE den atd.)

Co požadujeme?

- SŠ vzdělání technického nebo obchodního směru
- Orientace v oboru zemědělské techniky
- Praxe na obdobné obchodní pozici výhodou
- Aktivní, motivovanou osobnost s dobrými vyjednávacími a přesvědčovacími schopnostmi
- Obchodní uvažování, logické myšlení, dobrý všeobecný přehled
- Dobrou znalost práce na PC (uživatelsky MS Office)
- ŘP sk. B (T výhodou)

Co nabízíme?

- Zajímavou a náročnou práci v kontaktu s lidmi
- Výborné zázemí pro obchodní činnost: auto, mobil, notebook, kvalitní informační systém, podpora ze strany interního marketingového útvaru
- Možnost osobního rozvoje a profesního růstu: systém produktových školení, tréninky obchodních dovedností
- Motivující finanční ohodnocení (provize)
- Zázemí silné stabilní společnosti

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Domažlice, okres Klatovy, okres Plzeň-jih

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Auto i pro soukromé účely, příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

AGROTEC Group

Kontakt

Monika Chrástková