Společnost AFEED, a.s. nabízí pracovní příležitost pro obsazení pracovní pozice Strojník pro výrobu krmiv s místem výkonu práce v Opavě. Společnost je významným výrobcem krmných směsí a distributorem surovin pro výrobu krmiv na Moravě a na Slovensku.

Koordinátor technického útvaru - AFEED, a.s.

Pracovní náplň

• Příprava a realizace investic (stavby, technologie, nákup zařízení)
• Koordinace údržby ve výrobním podniku
• Obchodní zajištění realizací (spolupráce při výběru partnerů, kontrola plnění smluv)
• Technický dozor nad dodavatelským zajištěním investičních činností a údržby
• Zajišťování případného reklamačního řízení
• Vedení evidence BOZP, PO a revizí vyhrazených zařízení, spolupráce s dodavateli služeb v těchto oblastech a s kontrolními orgány státní správy
• Spolupráce s dodavateli služeb v oblasti ochrany ŽP, ochrany ovzduší, vody a odpadů

Požadujeme

• Vzdělání technického směru USO/ VŠ, praxe výhodou
• Znalosti z oblasti technické přípravy a realizace investic a projektového řízení
• Komunikativnost, časová flexibilita
• Organizační schopnosti
• Důsledný a zodpovědný přístup k plnění zadaných úkolů
• Samostatnost a schopnost převzít odpovědnost za svá rozhodnutí
• Pokročilá uživatelská znalost MS Office (zejména Word, Excel)
• ŘP sk B

Nabízíme

• perspektivní zaměstnání v úspěšné a dynamické firmě
• možnost seberealizace
• finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
• zaměstnanecké benefity – penzijní připojištění, + týden dovolená

Informace o pozici

Místo pracoviště

Nádražní 563/60, 693 01  Hustopeče-Hustopeče, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, možnost občasné práce z domova

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

AFEED, a.s.

Kontakt

AFEED, a.s.
Miluše Maradová
Nádražní 563/60
693 01  Hustopeče
Česká republika