Společnost PENAM, a.s., lídr na trhu pečiva a pekárenských výrobků ve střední Evropě, přijme do svého týmu nového kolegu nebo kolegyni na pozici:

MARKETINGOVÝ SPECIALISTA

Je tu někdo, koho zajímá marketing? Právě se nám totiž uvolnilo jedno místo v našem marketingovém týmu. A pozor, rádi dáme šanci i nadšenému absolventovi či absolventce.

Co ta práce obnáší?

Základem bude úzká spolupráce s šéfem marketingu a asistence na celé řadě projektů. Čeká Vás spolupráce na tvorbě obalů našich výrobků, ladění textů, komunikace s grafiky, tiskárnou i s kolegy uvnitř firmy. Kdo neměří, ten nic neví, takže budete pracovat s daty z prodeje, připravovat cenové mapy, srovnávat benchmarky a monitorovat konkurenci. Do Vašeho ranku bude patřit také sponzoring a barterové akce, což znamená smlouvy, hlídání rozpočtu a komunikaci s partnery. Nemine Vás ani obchodní inzerce, tedy příprava letáků, bannerů pro kampaně a také nějaká ta administrativa. Není toho málo, ale nebojte se, nenecháme Vás v tom plavat.

Co by měl náš nový kolega či kolegyně mít a umět?

Určitě by Vám neměla chybět chuť do práce a zájem o marketing. Pozice je vhodná i pro absolventy nebo zapálené zájemce z jiného oboru. Každopádně hledáme týmového hráče s aktivním přístupem. Určitě chceme, abyste měl/měla slušnou znalost práce na PC a pokud si tykáte s grafickými programy, tak budeme nadšení. Hodit se Vám bude také řidičský průkaz sk. B. a základní znalost angličtiny. Samostatnost, pečlivost a komunikativnost u této pozice tak nějak předpokládáme, bez toho by nám to spolu neklapalo.

A co můžeme nabídnout?

Především zajímavou práci s fajn kolegy a za práci pochopitelně peníze. Počítáme s tím, že Vám dáme prostor učit se a individuální přístup. Kromě toho u nás máme zázemí velké a úspěšné potravinářské firmy, stravenky, dobrou kávu, nejčerstvější pečivo přímo z pece, autobus do práce zdarma, po roce ve firmě týden dovolené navíc a další benefity. Víc spolu probereme u pohovoru.

Proč to upéct zrovna s námi?

Děláme zodpovědnou práci, která má smysl, voní a kde přímo vidíte výsledky. V PENAMu totiž pečeme chleba pro každou pátou rodinu v republice. Každý rok investujeme do moderních technologií i do zázemí pro zaměstnance. Sázíme na inovace, jistotu, stabilitu a silné zázemí.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Hlavní 71, 251 01  Herink-Herink, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

PENAM, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Kontakt

PENAM, a.s.
Andrea Pernicová