V současnosti sdružuje AGROFERT, a.s. 234 subjektů ze sektoru chemie, potravinářství, zemědělství, pozemní techniky a technologií, lesnictví a dřevařství, obnovitelných zdrojů a médií.
Koncern AGROFERT dnes zaměstnává více než 32 tisíc lidí a je největším českým privátním zaměstnavatelem. Podle žebříčku CZECH TOP 100 2017 je AGROFERT druhou nejobdivovanější firmou v České republice.

Finanční účetní

Máte znalost účetnictví a stávající legislativy? Chcete tyto znalosti uplatnit? Baví vás práce s čísly? Nebojíte se nových výzev? Je pro Vás důležité i přátelské a příjemné pracovní prostředí? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

- účtování dokladů (FA přijaté, interní doklady)
- pořizování FA přijatých do účetního systému
- provádění platebního a zúčtovacího styku s bankou
- spolupráce při měsíčních a ročních účetních závěrkách
- komunikace s auditory
- pravidelný reporting
- úzká spolupráce s dalšími odděleními společnosti

Požadavky:

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- znalost účetnictví a účetních operací dle stávající legislativy
- praxe v oblasti účetnictví výhodou
- uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)
- ŘP skupiny B
- zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
- chuť učit se novým dovednostem, flexibilita

Nabízíme:

- zaměstnání ve stabilní společnosti
- finanční ohodnocení odpovídající pozici
- zaměstnanecké benefity (25 dní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, pružná pracovní doba, odborné kurzy a školení, firemní akce, sleva na firemní výrobky, služební telefon)
- příjemné pracovní prostředí
- přátelský kolektiv
- místo výkonu práce - 588 56 Krahulčí č. p. 10
- pracovní smlouva na hlavní pracovní poměr na dobu určitou

Nástup možný ihned

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám prosím Váš životopis a motivační dopis do 10. 4. 2019.

Těšíme se na Vás!

Informace o pozici

Místo pracoviště

10, 588 56  Krahulčí-Krahulčí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní akce, vlastní organizace náplně práce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Krahulík-MASOZÁVOD Krahulčí, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Šárka Chalupová
Telefon: +420 736 528 490