Společnost AGROFERT, a.s. hledá nového kolegu/kolegyni.

ASISTENT / KA

Koncern AGROFERT zastřešuje více než 250 společností z odvětví chemie, potravinářství, zemědělství, lesnictví a dřevařství, pozemní techniky a médií. Na našem úspěchu se podílí více než 34 tisíc zaměstnanců ve více než 18 zemích. Nyní hledáme do našeho obchodního týmu kolegu/kolegyni na výše uvedenou pozici.

Pracovní náplň

- Vyhotovení smluv, práce s programem pro schvalování smluvní dokumentace
- Evidence uzavřených obchodních smluv
- Zpracování reportů o plnění kontraktu z uzavřených obchodních smluv
- Fakturace, objednávka přepravy
- Spolupráce při zpracování účetní uzávěrky, reportingu

Požadujeme

- SŠ ekonomického nebo obchodního směru
- Praxe na obdobné pozici výhodou
- Základní znalost obchodních procesů, obchodního práva, účetnictví
- ŘP skupiny B
- Práce s PC – MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint), znalost systému SAP výhodou
- Znalost anglického jazyka, úroveň mírně pokročilá
- Analytické myšlení, iniciativa, aktivita
- Výborné komunikační a organizační schopnosti
- Samostatnost, odpovědnost, pečlivost

Nabízíme

- Místo výkonu práce Praha (v blízkosti metra Chodov)
- Zázemí úspěšné české společnosti
- Možnost profesního rozvoje a vzdělávání
- Zajímavou a samostatnou práci
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Závodní stravování

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pyšelská 2327/2, 149 00  Praha-Chodov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

AGROFERT a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Zuzana Kosíková
Pyšelská 2327/2
149 00  Praha 4 - Chodov
Česká republika