Společnost Mlékárna Hlinsko, a.s., patřící do skupiny Agrofert, a.s., je významnou potravinářskou společností se zaměřením na zpracování mléka. Již od r. 1964 dodáváme na trh výrobky pod značkou Tatra. Do našeho týmu hledáme spolehlivé kolegy pro dlouhodobou spolupráci.

Vedoucí oddělení ICT

Hlavní náplň práce:

Řídí a vede:
• Obor informačních technologií

Rozhoduje o:
• pracovní náplni a pracovní činnosti zaměstnanců v odboru informačních technologií
• koncepci informačních systémů s cílem vytvořit optimalizované systémy pro naplňování cílů a potřeb společnosti
• nákupu SW a HW v oblasti výpočetní techniky
• Zodpovídá za: účelné využití techniky pro sběr, zpracování, přenos a poskytování dat s cílem plnění strategických cílů a potřeb společnosti.
• Za zabezpečený přístup z a do jiných počítačových a telekomunikačních sítí.
• Za spolehlivý chod informačních systémů včetně osobních počítačů v celé a.s.
• Za spolehlivý chod počítačové sítě.
• Za spolehlivý chod serverů společnosti.
• Za instalace vzhledem k licenčním ujednání SW produktů společnosti.
• Za realizace a dokončení definovaných projektů IT.
• Pracovní činnost podřízených pracovníků.

Definuje:
• Standarty počítačové sítě a operačních systémů. Kontroluje jejich dodržování s cílem zajištění otevřenosti počítačové sítě pro implementaci nových systémů.

Provádí:
• Vedení, motivování a rozvíjení svých spolupracovníků podle zásad řízení společnosti a zabezpečuje tak jejich motivaci a maximální výkonnost, rozhodovat o personálních opatřeních ve spolupráci s odborem lidských zdrojů a prosazovat opatření k zajištění efektivnosti činnosti společnosti v jednotlivých oblastech působení.
• Rozvoj, provoz a správu v oblasti informačních technologií a řídících systémů s cílem plnění potřeb společnosti.
• Vytváření podmínek pro zajištění bezpečnosti a ochrany dat a informací s cílem jejich zajištění jako aktiv společnosti
• Administraci centrálních serverů a podnikové sítě.
• Přiděluje přístupová práva jednotlivým uživatelům.
• Podporu uživatelů IT a chod výpočetního střediska pro naplňování cílů a potřeb společnosti.
• Vystupuje jako aktivní člen týmu nadřízeného ředitele a IT výboru ve skupině.

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání v oblasti IS/IT nebo příbuzných oborů;
• praxe v oblasti min. 5 let, praxe v řídící pozici min. 3 roky;
• praxe v oblasti řízení projektů;
• schopnost pracovat na více úkolech najednou;
• administrátorská znalost práce s PC;
• znalost serverových systémů;
• znalost síťových protokolů;
• znalost e-mailové komunikace;
• znalost zálohovacích systému;
• schopnost vizualizovat aktuální stav ICT infrastruktury;

Nabízíme:

• moderní pracovní prostředí v Hlinsku;
• zajímavé finanční ohodnocení;
• možnost nástupu ihned na hlavní pracovní poměr;
• HPP na dobu určitou s možností prodloužení ;
• vzdělávací a rozvojové programy;
• možnost kariérního růstu;
• zaměstnanecké výhody (dovolená navíc, podnikové stravování, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění a další benefity)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Hlinsko-Kouty, okres Chrudim

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Mlékárna Hlinsko, a.s.

Kontakt

Olga Piskačová
Kouty 53
539 01  Hlinsko
Česká republika