Společnost PENAM, a.s., lídr na trhu pečiva a pekárenských výrobků ve střední Evropě, přijme do svého týmu nového kolegu nebo kolegyni na pozici:

ÚČETNÍ, která/-ý se nebojí MEZD

Rozumíte účtování mezd, ale není Vám cizí ani práce s lidmi? Pokud ano, tak jste pravděpodobně ten pravý člověk pro volné místo v naší největší pekárně. Právě tam už na novou posilu čeká sehraná dvojka kolegyň, které řeší mzdovou i personální agendu.

Co ta práce přesně obnáší?

Vaším denním chlebem bude zpracovávání podkladů pro mzdy, práce v interním mzdovém systému a řešení problematiky exekucí a insolvencí. Budete komunikovat se zaměstnanci i s vedením pekárny a občas nám lehce pomůžete i s personální agendou.

Co je potřeba umět?

Především je třeba mít zkušenosti se zpracováváním mezd, ideálně z výrobní společnosti. Také se neobejdete bez orientace v zákoníku práce a v souvisejících předpisech a měl/a byste v této oblasti umět poradit i kolegům. Pokud si libujete i ve statistikách a výkazech, tak budeme nadšení.

Je to práce pro Vás?

Určitě ano, pokud nemáte problém ohlídat a dodržet všechny důležité detaily a termíny, nejste z cukru a nehroutíte se, když třeba vše nejde úplně podle plánu.

Spolehněte se, že pro Vás máme:

Zaškolení a pomoc od kolegů – nenecháme Vás v tom plavat. Jistotu, stabilitu a zázemí jedničky na trhu. Zkrácený týdenní fond pracovní doby (37,5 hod), svozový autobus zdarma, moderní a příjemné pracovní prostředí, nejčerstvější pečivo přímo z pece, po roce ve firmě týden dovolené navíc a další benefity. Také dvojici fajn kolegyň s nezaměnitelným smyslem pro humor. Víc spolu probereme u pohovoru.

Proč to upéct zrovna s námi?

Děláme zodpovědnou práci, která má smysl, voní a kde přímo vidíte výsledky. V PENAMu totiž pečeme chleba pro každou pátou rodinu v republice. Každý rok investujeme do moderních technologií i do zázemí pro zaměstnance. V práci hrajeme v týmu, kde si navzájem věříme a pomáháme, protože jeden bez druhého to prostě neupečeme.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Hlavní 71, 251 01  Herink-Herink, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

PENAM, a.s.

 

Kontakt

PENAM, a.s.
Andrea Pernicová