Společnost PENAM, a.s., lídr na trhu pečiva a pekárenských výrobků ve střední Evropě, přijme do svého týmu nového kolegu nebo kolegyni na pozici:

Účetní specialista se zaměřením SAP / Brno

Hledáme kolegu do týmu na oddělení účetnictví a daní, kolegu znalého IS SAP.

Co Vás u nás čeká?

Pomůžete nám se zaváděním IS SAP - Finanční moduly (FI) - ve skupině PENAM ČR/SR/HU. Budete se podílet na definování a implementaci nových účetních procesů v SAP FI modulu, čeká Vás racionalizace již zavedených účetních procesů v SAP FI a spolupráce na testování a konzultace s uživateli SAP FI. Také spolupráce na doplňování zavedených procesů v SAP do směrnic účetního oddělení.

Jak si představujeme ideálního kandidáta či kandidátku?

IS SAP Finanční moduly zná velmi dobře, stejně jako české účetní standardy. Toto jsou pro nás 2 nejdůležitější kritéria při výběru nové kolegyně/kolegy.
Pochopitelně s excelem exceluje a nechybí mu analytické a logické myšlení. Preferuje prostor pro samostatnost ve své práci a nedělá mu problém komunikovat a často i prezentovat kolegům. Za těmi je schopen vyjet služebním vozidlem na naše pekárny a mlýny po Česku a Slovensku.

Co nabízíme?

Samozřejmě zajímavou práci a za ní peníze. Také flexibilní pracovní dobu, zázemí velké a úspěšné potravinářské firmy, odborný rozvoj a nemálo benefitů. Víc spolu probereme u pohovoru.

Proč to upéct zrovna s námi?

Děláme zodpovědnou práci, která má smysl, voní a kde přímo vidíte výsledky. V PENAMu totiž pečeme chleba pro každou pátou rodinu v republice. Každý rok investujeme do moderních technologií i do zázemí pro zaměstnance. Sázíme na inovace, jistotu, stabilitu a silné zázemí.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Cejl 504/38, 602 00  Brno-Zábrdovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

PENAM, a.s.

 

Kontakt

PENAM, a.s.
Alexandra Čtvrtlíková