Společnost PENAM, a.s., lídr na trhu pečiva a pekárenských výrobků ve střední Evropě, přijme do svého týmu nového kolegu nebo kolegyni na pozici:

ÚČETNÍ SPECIALISTA se zaměřením na investiční majetek / Brno

Co Vás u nás čeká?

Především účtování operací za svěřenou oblast zejména operace s investičním majetkem. Dále spolupráce při zpracování měsíční, čtvrtletní a roční účetní závěrky dle českých účetních standardů a IFRS (dle praktických pokynů definovaných společností). A v neposlední řadě metodické vedení, komunikace, spolupráce a kontrola postupů ekonomů výrobních jednotek společnosti.

Co potřebujete mít jako náš ideální kandidát?

Jste-li absolventem či absolventkou SŠ ekonomického směru a máte praxi na obdobné pozici, to je základ. Pro práci na účtárně se hodí zodpovědnost, analytické myšlení a smysl pro detail. Rozhodně bude potřeba dobrá znalost práce na PC (MS Office: Excel, Word, Outlook), zkušenosti se SAP jsou výhodou.
A ještě se bude hodit řidičský průkaz sk. B, protože někdy je potřeba vyjet na služební cestu za kolegy na naše provozy.

A co nabízíme?

Perspektivu a stabilitu v úspěšné české společnosti. Možnost odborného rozvoje a kariérního růstu. Rádi využíváme flexibilní začátek a konec pracovní doby a naše káva nám chutná. Pochopitelně balíček benefitů - například stravenkovou kartu, týden dovolené navíc a příspěvek na penzijní připojištění po roce ve firmě, zvýhodněné volání pro zaměstnance a rodinné příslušníky, firemní akce a další.

Proč to upéct zrovna s námi?

Děláme zodpovědnou práci, která má smysl a voní. V PENAMu totiž pečeme chleba pro každou pátou rodinu v republice. Každý rok investujeme do moderních technologií i do zázemí pro zaměstnance. Sázíme na inovace, jistotu, stabilitu a silné zázemí.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Cejl 504/38, 602 00  Brno-Zábrdovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

PENAM, a.s.

 

Kontakt

PENAM, a.s.
Alexandra Čtvrtlíková