Společnost PENAM, a.s., lídr na trhu pečiva a pekárenských výrobků ve střední Evropě, přijme do svého týmu nového kolegu nebo kolegyni na pozici:

ANALYTIK MLÝNSKÉ DIVIZE

Na našem analytickém oddělení máme volné místo pro někoho, kdo se rád se učí novým věcem, umí se ponořit do problémů a hledat jejich řešení. To vše totiž využije při práci na implementaci systému SAP.

Co přesně ta práce obnáší?

Budete součástí týmu, který pracuje na implementaci SAPu na naše pekárny a mlýny. Čeká na Vás nastavování metodiky, nasazování kontrolních mechanismů a rozvoj informačního systému z pohledu logistických úseků (výroba, sklady). Budete spolupracovat se správci číselníku na správném nastavení dat. Po dokončení implementace budete mít na starosti dodržování metodiky, kontroly, rozbory mlýnských dat, analýzy a další rozvoj systému.

Co byste měla/la umět?

Bude fajn, když budete mít vysokou školu, ale důležitější než titul pro nás je, jestli se vyznáte v materiálových tocích ve výrobních firmách. Neméně důležitá je také analytická praxe a zkušenost s vytvářením a nasazováním metodik. Pokud se orientujete i v základních účetních postupech a evidenci výroby, tak budeme nadšení. Chybět by Vám také neměla základní znalost práce na PC, pokud už znáte systém SAP, je to velkou výhodou. Organizační, analytické a komunikační schopnosti tak nějak předpokládáme. Komplikované situace by Vás neměly příliš stresovat, stejně jako řízení auta, protože občas vyrazíte na služební cesty.

Co za to?

Především zajímavou práci a za práci peníze. Také flexibilní pracovní dobu, prostor pro další odborný rozvoj, zázemí velké a úspěšné potravinářské firmy, vstřícné šéfy a nemálo benefitů. Víc spolu probereme u pohovoru.

Proč to upéct s námi?

Pečeme pro každou pátou rodinu v republice a v Česku jsme pekárenskou jedničkou s obratem převyšujícím 7 miliard. Každý rok investujeme do moderních technologií i do zázemí pro zaměstnance. V práci hrajeme v týmu, kde si navzájem věříme a pomáháme, protože jeden bez druhého to prostě neupečeme. Sázíme na inovace, jistotu, stabilitu a silné zázemí.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Cejl 504/38, 602 00  Brno-Zábrdovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

PENAM, a.s.

 

Kontakt

PENAM, a.s.
Andrea Pernicová