Společnost AGF Food Logistics a. s. – společnost zabývající se dopravou potravin, hledá kandidáta na pozici:

FINANČNÍ ÚČETNÍ

Úvodní text

AGF Food Logistics a. s. – společnost zabývající se dopravou potravin, hledá pro své depo v Kostelci vhodného kandidáta / kandidátku na pozici: FINANČNÍ ÚČETNÍ

Pracovní náplň

- pořizování a účtování přijatých faktur,
- účtování pohledávkových/závazkových operací,
- účtování interních dokladů, dohadných položek, rezerv, časového rozlišení
- vedení a účtování pokladny,
- příprava podkladů k fakturám,
- příprava objednávek,
- příprava podkladů pro finanční audit a konsolidovanou účetní závěrku
- obecné administrativní činnosti

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
- praxi na obdobné pozici minimálně 3 roky
- dobrá znalost podvojného účetnictví
- základní orientaci v daňové problematice
- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
- aktivní přístup ke svěřeným úkolům
- samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilitu
- znalost práce na PC (dobrá znalost Word a Excel), znalost účetního programu SAP výhodou

Nabízíme

- zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
- odpovídající finanční ohodnocení a firemní benefity
- zaškolení a možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
- pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
- nástup ihned/dle dohody

Informace o pozici

Místo pracoviště

60, 588 61  Kostelec-Kostelec, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá)

Zadavatel

AGROFERT, a.s.

Kontakt

Jiří Havelka
Telefon: +420 725 445 087