Společnost AFEED, a.s., hledá do svého týmu kolegyni nebo kolegu na uvedenou pracovní pozici. Společnost je významným výrobcem krmných směsí a distributorem surovin pro výrobu krmiv na Moravě a na Slovensku.

Samostatná účetní

Pracovní náplň

• Samostatné komplexní vedení podvojného účetnictví
• Sestavování účetní závěrky
• Zpracování podkladů pro sestavení konsolidované účetní závěrky v koncernu
• Zpracování daňové agendy
• Práce v IS SAP, MS Office

Požadujeme

• SŠ vzdělání v oblasti podnikové ekonomiky (účetnictví)
• Praxe ve vedení celého podvojného účetnictví
• Pokročilá znalost daňové a účetní legislativy
• Znalost práce s komplexním informačním systémem SAP
• Komunikativnost, Časová flexibilita
• Důsledný a zodpovědný přístup k plnění zadaných úkolů
• Analytické myšlení, schopnost učit se novým věcem
• Pečlivost a samostatnost
• Pokročilá uživatelská znalost MS Office (zejména Word, Excel)

Nabízíme

• Zázemí stabilní společnosti
• Pestrou pracovní činnost
• Prostor pro využití získaných zkušeností a schopností
• Široké vzdělávací příležitosti
• Komplexní systém zaměstnaneckých benefitů : 5 týdnů dovolená, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, příspěvek na dojíždění, dárkové poukazy, výhodný tarif pro volání s rodinou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Nádražní 563/60, 693 01  Hustopeče-Hustopeče, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

25000-31000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

AFEED, a.s.

Kontakt

AFEED, a.s.
Miluše Maradová
Nádražní 563/60
693 01  Hustopeče
Česká republika