Společnost AGF Food Logistics a. s. – společnost zabývající se dopravou potravin, hledá kandidáta na pozici:

Mzdová účetní se znalostí personální problematiky

AGF Food Logistics, a. s. – obchodní společnost zabývající se dopravou potravin, hledá pro své sídlo v Kostelci vhodného kandidáta na pozici: Mzdová účetní se znalostí personální problematiky

Pracovní náplň

- zpracovávání mezd zaměstnanců a mzdových závěrek (200 zaměstnanců)
- odvod daní, sociálního a zdravotního pojištění + komunikace s příslušnými institucemi
- zpracovávání pracovně právní dokumentace
- správa docházkového systému

Požadujeme

- samostatnost, zodpovědnost a pečlivost
- středoškolské vzdělání
- znalost mzdové agendy a pracovně-právních předpisů; odvody daní, sociálního a zdravotního pojištění
- předchozí praxe na obdobné pozici minimálně 3 roky
- znalost personální problematiky
- pokročilou znalost práce na PC (Word, Excel)
- znalost programu Target výhodou
- organizační schopnosti

Nabízíme

- zázemí stabilní obchodní společnosti s dlouhodobou jistotou zaměstnání
- pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou,
- mzda 32 000 Kč
- zajímavé finanční ohodnocení
- služební telefon
- další benefity v souladu s vnitřními předpisy zaměstnavatele

Zaměstnanecké výhody:

- 25 dní dovolené
- příspěvek na penzijní pojištění
- zaměstnanecké balíčky složené z masných a uzeninových produktů
- odměny při pracovních výročích a odchodu do důchodu
- půlroční prémie
- závodní stravování
- Nástup možný ihned
- V případě zájmu kontaktujte hlavní účetní: Ing. Holá Jana; telefon: +420 724 088 594

Informace o pozici

Místo pracoviště

60, 588 61  Kostelec-Kostelec, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

32000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (základní)

Zadavatel

AGROFERT, a.s.

Kontakt

Jiří Havelka
Telefon: +420 725 445 087