Hledáte stabilní práci s množstvím benefitů?
A to navíc v úspěšné české firmě s téměř stoletou tradicí?
Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

MZDOVÁ/Ý ÚČETNÍ

Pracovní náplň

zodpovědnost za kompletní zpracování mezd a vedení mzdové agendy
komunikace s úřady (zdravotní pojišťovny, ČSSZ, úřad práce, apod.) v souladu s platnou legislativou
zastupování při kontrolách ze strany ZP, ČSSZ
zpracování ročního vyúčtování daně z příjmů a ELDP
provádění exekučních srážek a komunikace s exekutory
pravidelný reporting na měsíční bázi
příprava podkladů pro analýzy v oblasti odměňování
podíl na tvorbě vnitřních předpisů týkajících se mzdové oblasti
správa a archivace mzdových podkladů a záznamů
konzultace zaměstnancům ve mzdové oblasti, vyhotovování potvrzení o příjmech
sledování legislativních změn souvisejících se mzdovou tématikou

Požadujeme

SS/VŠ vzdělání
velmi dobrá znalost mzdové problematiky a související legislativy
praxe na pozici samostatné mzdové účetní alespoň 2 roky
dobrá znalost práce na PC
pečlivost, odpovědnost, spolehlivost

Nabízíme

jistota stabilního zaměstnání v prosperující společnosti
vysoký podíl kmenových zaměstnanců (99,7 %)
příspěvek zaměstnavatele na firemní benefity až 32.000 Kč/ ročně
teplé obědy za 19 Kč (v ceně: hlavní jídlo, polévka, dezert/ salát)
5 týdnů dovolené
příspěvek na penzijní připojištění až do 800 Kč/ měsíc
Cafeterie ve výši 3.000 Kč/rok na benefity z široké nabídky dle vlastní volby
zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké
zvýhodněné rekondiční a zážitkové pobyty
zvýhodněné ceny produktů skupiny AGROFERT, a. s.
zaměstnanecké akce a další atraktivní benefity
možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, odborného vzdělávání a další)

Informace o pozici

Místo pracoviště

103, 530 02  Pardubice-Semtín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, možnost studijního volna

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Synthesia, a.s.

Kontakt

Lucie Bulušková
Semtín 103
530 02  Pardubice
Česká republika