Společnost OSEVA, a.s., tradiční producent osiv polních plodin se specializací na hybridy kukuřice, hledá nového kolegu či kolegyni na pozici:

ÚČETNÍ

Náplň práce

Vedení a zpracování podvojného účetnictví a daní.
Zajištění řádného a včasného účtování faktur a všeobecných účetních dokladů.
Řádné evidování svěřených účetních dokladů, sestavování měsíčních účtů.
Zpracování účetních výkazů, měsíční a roční závěrky a daní z příjmů.
Příprava podkladů pro reporting nadřízenému.
Metodické vedení fakturace a navazujících procesů v souladu s platnými právními předpisy.
Komunikace s auditory, daňovými úřady a dalšími institucemi.

Nabízíme

Motivující finanční ohodnocení.
Odpovídající technické zabezpečení.
Podpora v oblasti vzdělávání společnosti.
Další benefity- poukázky na stravování, 5 dní dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění.

Požadujeme

Střední odborné vzděláni a délka praxe nejméně 3 roky.
Znalost a zkušenosti v oblasti účetnictví.
Znalost práce s PC: MS Word- pokročilý, MS Excel pokročilý.
Analytické myšlení, flexibilita, schopnost pracovat v týmu.
Zodpovědnost, přesnost, spolehlivost, samostatnost, pečlivost.
Výhodou:
znalost SAP, IFRS, znalost slovenského daňového a účetního systému, zkušenosti s vedením týmu

Další informace

Nástup možný ihned, po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou.
V případě Vašeho zájmu zašlete do 30. 11. 2018 Váš strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem.
Kontaktováni budou pouze vybraní uchazeči, kteří budou pozváni k ústnímu jednání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Potoční 1436, 696 81  Bzenec-Bzenec, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

20000-30000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

OSEVA,a.s.

Kontakt

OSEVA,a.s.
Potoční 1436
696 81  Bzenec
Česká republika