Společnost AGROFERT, a.s. hledá nového kolegu/kolegyni.

Finanční účetní SENIOR

Pojďte pracovat tam, kde se pro vás práce stane zábavou!

Baví vás pracovat s čísly? Přistupujete zodpovědně k řešení pracovních úkolů? Tak hledáme právě vás! Právě teď rozšiřujeme tým na centrále AGROFERT, a.s. o samostatné senior účetní středoškolského nebo vysokoškolského ekonomického směru. Loajálního uchazeče s uživatelskými znalostmi práce v MS Office, pro kterého bude radostí spolupracovat v kolektivu na společných projektech. Co je pro nás důležité? Přece ocenit vaše předchozí oborové zkušenosti, znalosti účetnictví a daňové problematiky. Naším cílem jsou spokojení zaměstnanci, proto odpovídající mzdové ohodnocení je samozřejmostí.

Pracovní náplň

- Agenda vedení účetnictví
- Správa agendy DPH, kontrolního hlášení a souhrnného hlášení
- Měsíční závěrka, inventarizace a kontrola účtů
- Příprava roční účetní závěrky, finančních výkazů
- Účtování cestovních příkazů, kurzových rozdílů, položek časového rozlišení
- Účtování, kalkulace daní (DPH, daň z příjmu, silniční, z nemovitostí)
- Vyhotovení účetních závěrek
- Prohlubování získaných znalostí v daném oboru

Požadujeme

- Znalost účetnictví a daňové problematiky
- Praxi v oboru minimálně 3 roky
- Středoškolské vzdělání, výhodou v ekonomickém směru
- Velmi dobré znalosti MS Office
- Samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost, loajalitu
- Schopnost pracovat v týmu i samostatně

Nabízíme

- Místo výkonu práce Praha (v blízkosti metra Chodov)
- Zázemí úspěšné české společnosti
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek ne penzijní připojištění
- Zvýhodněné stravování v příjemném prostředí Restaurace Columna
- Možnost prohlubování znalostí pravidelnými školeními

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pyšelská 2327/2, 149 00  Praha-Chodov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

AGROFERT a.s.

Kontakt

Zuzana Kosíková
Pyšelská 2327/2
149 00  Praha 4 - Chodov
Česká republika