Společnost AGROFERT, a.s. hledá nového kolegu/kolegyni.

Finanční analytik junior (IFRS)

Jsi student posledního ročníku magisterského studia nebo absolvent ekonomického směru? Jsi pečlivá/ý, samostatná/ý a baví Tě pracovat s čísly? Přistupuješ tvořivě k řešení pracovních úkolů? Tak hledáme právě Tebe! Uchazeče s pokročilými znalostmi práce v MS Office a aktivní znalostí anglického nebo německého jazyka. Oceníme Tvé předchozí zkušenosti s procesem konsolidace, stejně tak znalosti IFRS standardů.

Přidej se do našeho týmu na centrále společnosti AGROFERT a.s., nudit se určitě nebudeš!  Čeká Tě zodpovědná práce, při které dostaneš příležitost k důslednému sběru dat a kontrole konsolidačních podkladů společností. Zahrneme Tě do implementace koncernových metodik, směrem k jednotlivým společnostem skupiny. Staneš se součástí přípravy konsolidované účetní závěrky dle IFRS a CAS.

Zaškolíme Tě k potřebným znalostem v oboru, např. uživatelské dovednosti práce v SAPu. Přijď s námi probrat start své kariéry nad šálkem lahodné kávy. Řekneme Ti více informací k mzdovému ohodnocení, vzdělávání i benefitům. Dozvíš se, jak to chodí v úspěšné české firmě.
Těšíme se na Tvé CV.

Hlavní náplň práce

- Implementace holdingových metodik do jednotlivých společností skupiny
- Sběr potřebných dat
- Kontrola konsolidačních podkladů společností
- Veškeré účetní činnosti související s externím konsolidovaným reportingem
- Spolupráce na sestavení konsolidované účetní závěrky dle IFRS
- Spolupráce na sestavení konsolidované účetní závěrky dle CAS

Požadujeme

- VŠ vzdělání ekonomického směru
- Pokročilá znalost práce v MS Office (Excel a Word)
- Zkušenosti s procesem konsolidace a znalost IFRS standardů výhodou
- Znalost AJ nebo NJ
- Znalost systému SAP výhodou
- Pečlivost, důslednost, smysl pro týmovou spolupráci
- Zodpovědnost, samostatnost, flexibilita, loajalita
- Tvořivý přístup k řešení pracovních úkolů

Nabízíme

- Místo výkonu práce Praha (v blízkosti metra Chodov)
- Odpovídající mzdové ohodnocení
- Zázemí úspěšné české společnosti
- Možnost prohlubování získaných znalostí v daném oboru
- Širokou oblast benefitů

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pyšelská 2327/2, 149 00  Praha-Chodov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní akce

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Němčina (středně pokročilá)

Zadavatel

AGROFERT a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Zuzana Kosíková
Pyšelská 2327/2
149 00  Praha 4 - Chodov
Česká republika